Proč si vybrat právě nás?

Jsme česká firma s více než 25letou tradicí. Díky tomu máme značné zkušenosti s výrobou a výstavbou dětských hřišť. Naprostou většinu prvků si sami vyrábíme - dřevěné vznikají na Vysočine z místního smrkového dřeva, kovové díly zpracováváme v Brně.

Svým zákazníkům poskytujeme komplexní řešení. Vedle dětského hřiště dodáme veškeré nezbytné doplňky od mobiliáře až po povrchy a oplocení. Vyrábíme i venkovní fitness prvky, které jsou v současné době velmi oblíbené.

Všechny naše prvky splňují nejpřísnější bezpečnostní certifikace, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a dobře vypadají. Doporučujeme využít naší odborné montáže, abychom mohli garantovat Vaši stoprocentní spokojenost.

Certifikace

Jsme držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, která zaručuje kontrolu kvality výrobku i celého výrobního a montážního procesu od návrhu až po instalaci hřiště u zákazníka. V případě zájmu Vás zdarma zaškolíme pro provádění kontrol zařízení.

Veškerá herní zařízení jsou certifikována dle normy ČSN EN 1176 a konstruována po zkušenostech z provozu tak, aby co nejvíce odolala vandalizmu. Samozřejmostí je dodávka náhradních dílů a zajištění případných oprav.

Nabízíme i certifikované bezpečnostní povrchy dle normy ČSN EN 1177:1998 z různých materiálů jako např., písek (zrnitost 0,2 - 2 mm), prané oblázky (zrniitost 2 - 8 mm), pryžové čtverce nebo drcenou kůru (zrnitost 20 - 80 mm).

Výroba a montáž

Naše herní prvky se krásně doplňují. Sami si je můžete libovolně nakombinovat podle toho, jak velký prostor máte k dispozici. Při vývoji nových zařízení dbáme na to, aby byla zachována vizuální podobnost. Díky tomy je můžete přidat do již existujícího Flora hřiště, aniž by narušily estetickou stránku prostranství.

Při výrobě dřevěných prvků používáme kvalitní smrkové dřevo z Vysočiny, případně český akát. V případě zájmů jsme schopni dodat hřiště i z modřínového nebo borového dřeva. Standardně pracujeme s mimostředovými hranoly, které se vyznačují výrazně vyšší odolností ve venkovních podmínkách než hranoly lepené. Poté jsou dřevěné části třikrát ručně natřeny vodouředitelnými, ekologickými a zdravotně nezávadnýmí barvami. Kovové díly upravujeme práškovou barvou Komaxit. Nosné prvky impregnujeme Wolmanitem a osazujeme do ocelových patek.

Hrací prvky dodáváme předmontované, ale silně doporučujeme naši odbornou montáž. Jen tím jsme schopni zaručit splnění všech bezpečnostních požadavku a plnou garanci. Cena montáže se pohybuje od 5 do 20% a odvíjí se od vzdálenosti lokality od Brna.

Doba realizace

Od objednávky dokážeme celé hřiště doručit za 4-6 týdnů, v případě jednoduchých prvků či skladových zásob i dříve.

Garance kvality

Minimální životnost prvků je 10 let

Na kovové herní prvky poskytujeme záruku v délce 60 měsíců.

Dřevěné herní prvky mají záruku 24 měsíců.