Kalkulátor

 

Hřiště na klíč je výrobní program, který si získal za dobu své existence velikou oblibu, především u zákazníků, kteří chtějí vybudovat hřiště přesně podle svých představ a možností. Pod tímto názvem vám nabízíme vybudování dětského hřiště s libovolnými prvky, sestavami na libovolném povrchu různých velikostí a barev. Vy si jen vyberete z naší nabídky všech prvků a my vám vše dovezeme a postavíme přímo na klíč.

Protože je těžké odhadovat kolik vše bude stát, připravili jsme zde pro váš interaktivní kalkulátor. Tato aplikace vám spočítá částku, která je nutná pro vybudování hřiště dle vašich představ.

Zobrazená cena je uvedena bez DPH. Montáž obsahuje kompletní provedení hřiště a materiály potřebné pro instalaci včetně dopravy v rámci ČR. V ceně není kalkulováno s úpravou povrchů dle ČSN EN 1177, které se řeší individuálně dle současného stavu plochy pro výstvbu hřiště viz. povrchy dětských hřišť. Od objednání nebo uzavření smlouvy o dílo je doba dodávky do 4-6 týdnů, v případě skladových zásob i dříve

Interaktivní kalkulátor pro Hřiště na klíč

    

    

   Oplocení dětského hřiště (v běžných metrech)    


Hřiště bude obsahovat tyto sestavy a prvky:Místo, kde se bude hřiště montovat: (klikněte na místo v mapě)

Pozn.: Výpočet ceny montáže je informativní, cenu montáže lze po dohodě upravit dle rozsahu zakázky.

Odhadovaná cena pro Hřiště na klíč:     

Aktuality:

  • Upozorňujeme na nové venkovní Workout a Fitness cvičební prvky.

 

  • Nabídka herních sestav je rozšířena o nové dřevěné sestavy Flora 101-109, dřevěné sestavy s výplněmi HDPE plast Flora 110-115 a kovové sestavy Flora 59-65.
 
 
 

Rychlé hledání

 
Cena
 
Věk
    
 
Materiál
   
 
Povrch
   
 
Prostor
D: x Š: m